RU

Українці вперше стали частіше черпати інформацію з інтернету, ніж із ТБ – дослідження

23.02.2021, 20:16
Українці вперше стали частіше черпати інформацію з інтернету, ніж із ТБ – дослідження - Фото
Фото: depositphotos.com

Компанія Research&Branding Group з'ясувала, що на початку 2021 року 51% українців як джерелу інформації віддають перевагу інтернету, обігнавши тих, хто вважає за краще телебачення – 44%. Про це  йдеться на сайті компанії.

У дослідженні наголошується, що інтернет з кожним роком тільки нарощує свою популярність серед українців: у лютому 2017 року лише 38% респондентів назвали його основним джерелом новин, а телебаченню віддавало перевагу 58%.

Источник: R&B Group

Джерело: R&B Group

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

Якщо розбирати інтернет-ресурси, то перші місця займають соціальні мережі: 59% опитаних українців вибирають Facebook, YouTube (43%) й Instagram (30%). Відносно месенджерів, то тут свою популярність нарощує Telegram, яким користуються 20% українців – це втричі більше, ніж у 2018 році. Однак не він є найпопулярнішим в Україні, а Viber із 57% підтримкою. Друге місце за Facebook Messenger – 37%.

Источник: R&B Group

Джерело: R&B Group

Лише чверть жителів країни (25%) не використовують чати або канали месенджерів як джерело інформації і кожен четвертий українець (26%) визнає, що чати/канали мають певний вплив на формування їх особистої думки з тих чи інших питань. Для кожного десятого (11%) цей вплив є визначальним. А ось 22% українців вважають, що канали на них не впливають.

Опитування проводилося з 20 січня до 1 лютого 2021 року. Опитано 1 802 респондентів віком від 18 років і старших. Метод опитування – особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/- 2,4%.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини