Українці вірять у можливість подолання проблем - опитування

11.11.2019, 14:39
Українці вірять у можливість подолання проблем  - опитування - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

75,2% респондентів вірять у можливість подолання Україною існуючих проблем і труднощів. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного з 1 по 7 листопада 2019 року центром Разумкова.

Українці вірять у можливість подолання проблем  - опитування

28,9% опитаних вважає, що Україна здатна побороти проблеми та труднощі протягом найближчих декількох років, а 46,3% менш оптимістично налаштовані, оскільки заявляють, що подолання перешкод відбудеться в більш віддаленій перспективі.

11,5% взагалі вважають, що Україна не здатна побороти існуючі проблеми та труднощі. 13,2% опитаних не змогли відповісти на питання.

Динаміка, яку представив центр Разумкова, показує, що, починаючи з вересня, все більше респондентів змінюють свою думку на користь того, що Україна подолає проблеми і труднощі в більш віддаленій перспективі, або й зовсім не зможе цього зробити. Також зростає кількість тих, хто вагається з відповіддю.

  • Було опитано 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованого Донбасу. Вибірка - репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Похибка вибірки - 2,3% з імовірністю 0,95.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации