RU

Українці скаржаться на ситуацію в економіці. Винною вважають владу – Рейтинг

16.09.2020, 12:30
Українці скаржаться на ситуацію в економіці. Винною вважають владу – Рейтинг - Фото
Фото: depositphotos.com

63% українців вважають, що економічна ситуація в країні за останні шість місяців погіршилася. 57% опитаних вважають, що основною причиною, через яку може статися економічна криза цієї осені, є некомпетентність влади. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Тільки 7% респондентів вважають, що ситуація в економіці України покращилася. 26% не відчули жодних змін. 49% респондентів говорять, що відчули погіршення економічної ситуації у власній родині. 6% відчули поліпшення, а 44% вважають, що нічого не змінилося.

При цьому 43% українців вважають, що економічна ситуація в майбутньому погіршиться. Протилежної думки дотримуються 15%. 32% не очікують жодних змін в економіці України за найближчі півроку.

57% переконані, що основною причиною, через яку може статися економічна криза цієї осені, є некомпетентність влади. 26% заявили, що у всьому винен коронавірус. Також серед можливих причин економічної кризи 8% опитаних назвали війну на Донбасі.

Опитування проводилося 3-6 вересня серед 2000 українців по всій території України, крім тимчасово окупованих регіонів. Метод проведення опитування - особисте інтерв'ю. Похибка становить не більше 2,2%.

Владислав Сердюк
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини