RU

Українці розроблять цифровий банкінг для Raiffeisen Bank: подробиці

19.06.2020, 15:08
Українці розроблять цифровий банкінг для Raiffeisen Bank: подробиці - Фото
Фото: Edenlab

T-компанія Edenlab спільно з командою Raiffeisen Bank розробить інноваційну платформу для цифрового банкінгу для групи банків Raiffeisen. Про це в коментарі  Liga.Tech  підтвердила партнер Edenlab Марина Квашніна.

"Основна ідея платформи - легкий і швидкий запуск банківських продуктів, використання "під капотом" кращих рішень, можливість легкої заміни одного рішення на інше без кардинальної переробки всієї системи", -зазначає Квашніна.

Edenlab візьме участь в технічній реалізації платформи - починаючи з дизайну, розробки та закінчуючи підтримкою після запуску платформи в експлуатацію.

На першому етапі над запуском проекту з боку Edenlab буде працювати команда з 20-25 чоловік. До неї увійдуть product owner, solution architect, delivery manager, команда аналітиків, back-end і mobile розробники. В майбутньому, у міру зростання проекту, Edenlab планує залучати ще співробітників.

У планах компанії - не тільки розробка системи digital banking, але запуск в подальшому R&D-центру.

Це перший спільний проект Eden Lab разом в Raiffeisen Bank. До цього компанія працювала з Укрексімбанком, банком "Львів", молдовським банком MAIB і Армбізнесбанком з Вірменії. Компанія більше 4 років працює з Mastercard, розробляючи для них рішення для переказів між фізичними особами.

У кінці травня стало відомо, що група банків Raiffeisen перенесла розробку свого цифрового банкінгу в Україну. До цього команда розробників перебувала у Відні.

Edenlab - ІТ компанія, яка спеціалізується на розробці продуктів в сфері Fintech і Medtech. Серед основних проектів компанії розробка і запуск української системи eHealth, розробка р2р хаба для компанії Mastercard, впровадження CRM і BPM систем в компанії Датагруп. Команда Edenlab налічує понад 100 осіб, офіс знаходиться в Києві.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини