RU

Українці назвали дві головні проблеми: інфографіка

13.11.2018, 15:02
Українці назвали дві головні проблеми: інфографіка - Фото
Фото: depositphotos.com

Військовий конфлікт на сході (66%) і хабарництво, корупція у владі (43%) - дві головні проблеми загальнодержавного рівня в країні. Такими є результатыи спільного опитування КМІС, центру Разумкова і соціологічної групи Рейтинг.

Безробіття, низький рівень зарплат як проблеми, які є актуальними для всієї країни, визначили третина опитаних.

"На особистісному рівні головними проблемами респонденти вважають підвищення тарифів на комунальні послуги (59%), низький рівень зарплат і пенсій (52%) і підвищення цін на основні товари (42%)", - йдеться в повідомленні.

Війна на сході, як особиста проблема, хвилює 28% респондентів, хабарництво і корупція у владі, відсутність роботи, неякісна медицина - по 17-19%, недостатній рівень соціального захисту - 11%.

Дві третини респондентів, як і в травні цього року, вважають, що Україна найбільше потребує економічних реформ. 43% першочерговими вважають соціальні реформи, 37% - антикорупційні.

Ще 16% серед найбільш пріоритетних бачать політичні реформи, а кожен десятий - гуманітарні та реформи в сфері безпеки.

"За останні п'ять місяців дещо зросла актуальність соціальних реформ і зменшилася - антикорупційних", - уточнили соціологи.

Опитування проводилося серед 10 тисяч респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей) з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року.

В кінці 2017 року, за даними соцгрупи Рейтинг, найбільшими проблемами для України опитані вважали війну в Донбасі (75%) та корупцію у владі (49%), а особисто для себе - низьку зарплату (52%) і підвищення цін (51% ).

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини