RU

Українську IT-компанію Archer Software купила американська Cprime

12.10.2020, 14:03
Українську IT-компанію Archer Software купила американська Cprime - Фото
Фото: archer-soft.com

Українська IT-компанія Archer Software, що працює на аутсорс з офісами в Дніпрі, Києві та Нью-Йорку повідомила про угоду з американською компанією Cprime.

"Поєднання досвіду Cprime і Archer у розробці програмного забезпечення дозволить клієнтам перекласти на нас всю складність розробки продукту. Тепер ми доповнимо досвід Cprime в області процесів, стратегії та інструментів за допомогою досвідчених команд розробників програмного забезпечення, які прискорять інновації і виведення продуктів на ринок", – зазначив Олексій Тулін, генеральний директор Archer Software.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Суму угоди компанії не розголошують. Однак, за оцінкою засновника InSoft Partners Віталія Горового, Cprime могла викласти від $5 до $8 млн за 100% компанії Archer.

Cprime – це американська консалтингова фірма, з 2014 року входить до групи Alten Group з оборотом 2,6 млрд євро. Компанія спеціалізується, зокрема, на Agile – методі організації праці невеликих груп із ліберальним способом управління.
Archer Software – IT-компанія, що займається розробкою програмного забезпечення і наданням консалтингових послуг. Займається автоматизацією охорони здоров'я, автоіндустрії і фінансового сектора. З 2000 року Archer Software створила понад 650 продуктів для 300+ клієнтів.
  • Український стартап таргетованої реклами Influ2 отримав $3,4 млн інвестицій, – заявив 24 вересня 2020 року керівник проекту Дмитро Лисицький. Гроші компанія витратить на маркетинг, розвиток продукту і розширення команди.
  • 13 серпня 2020 року шведська компанія Embracer Group заявила про купівлю 100% частки у відомої української студії розробок ігор 4A Games.
  • Український стартап PRNEWS.IO планує залучити 2 мільйони євро через євробонди.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини