RU

Український стартап у сфері онлайн-освіти Preply залучив $35 млн інвестицій

10.03.2021, 14:37
Український стартап у сфері онлайн-освіти Preply залучив $35 млн інвестицій - Фото
Фото: Preply

Український edtech-стартап Preply привернув інвестиції розміром $35 млн у рамках раунду B, повідомляє TechCrunch.

У раунді взяли участь венчурні фонди, які раніше інвестували в компанію: Owl Ventures і Full In Partners за участю Point Nine Capital, Hoxton Ventures, EduCapital, All Iron, Diligent Capital і Evli Growth Partners. А також низка бізнес-ангелів: Ніклас Остберг, співзасновник і CEO Delivery Hero, Артур Костень, співзасновник Booking.com, Девід Гелгасон, співзасновник Unity Technologies і Пшемислав Гацек, співзасновник Grupa Pracuj.

"Залучені інвестиції допоможуть вирішити низку пріоритетних завдань, оскільки ми плануємо подвоїти штат працівників у всіх регіонах. Ми додамо більше цінності для учнів і репетиторів, поліпшивши системи підтримки і збагативши аудиторію і навчальну програму, які вже довели свою цінність", – зазначив Кирило Бігай, CEO Preply.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Бігай також зазначив, що до планів компанії входить розвиток B2B проєктів і зміцнення позицій на ринках Західної Європи та Північної Америки. Preply планує масштабуватися на нові перспективні ринки і диверсифікувати медіа та маркетингові зусилля для побудови всесвітньо відомого бренду.

Preply – це освітня онлайн-платформа, яка об'єднала понад 40 000 репетиторів, які викладають 50 мов сотням тисяч учнів у 180 країнах світу. Значне зростання проєкту обумовлене епідемією коронавірусу, через яку зросла популярність онлайн-освіти

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини