RU

Український стартап Propertymate залучив $1 млн інвестицій

28.01.2021, 15:14
Український стартап Propertymate залучив $1 млн інвестицій - Фото
Засновники Propertymate Богдан Гнатковський та Софія Вишневська

Український стартап Propertymate, що працює в сфері онлайн-покупок новобудов в США, повідомив про залучення $1 млн в seed-раунді. Інвестором став фонд Pragmatech Ventures, йдеться в пресрелізі.

Стартап базується на штучному інтелекті, який допомагає аналізувати дані про покупців і нерухомість, прогнозуючи, в яких об'єктах клієнти будуть зацікавлені найбільше. Зараз Propertymate оперує в Остіні (штат Техас), а завдяки залученим інвестиціям засновники планують масштабуватися ще на два міста.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

"Не дивлячись на COVID, ринок первинної нерухомості в США переживає справжній бум. Ми відчули ще більший попит на наш сервіс, і тепер завдяки інвестиціям, протягом наступних 6 місяців плануємо почати роботу також в Далласі і Х'юстоні", – повідомив CEО Propertymate Богдан Гнатковський.

У зв'язку з пандемією забудовники скоротили маркетингові витрати і почали шукати альтернативні канали продажу, такі як Propertymate. Платформа бере комісію з угоди тільки з клієнтами, які зробили покупку, завдяки чому кількість клієнтів сервісу зросла в 65 разів з березня 2020 року. Команда стартапа складається з 17 осіб, які працюють у Львові, Києві, Нью-Йорку і Остіні.

Pragmatech – венчурний фонд, який інвестує в B2B SaaS проэкти і маркетплейси на ранніх стадіях розвитку. Середній чек фонду становить $500 тис.-$ 2 млн.


Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини