RU

Український сервіс фінзвітності Finmap залучив інвестиції

22.06.2021, 13:21
Український сервіс фінзвітності Finmap залучив інвестиції - Фото
Фото: depositphotos.com

Український онлайн-сервіс фінансового обліку для підприємців Finmap оголосив про залучення інвестицій, повідомляє ain.ua.

У раунді взяли участь інвестиційний фонд BRISE Capital, стартап-акселератор Startup Wise Guys, стартап-інкубатор Sigma Software Labs спільно з фондом Inspirium, а також приватні інвестори, серед яких Дмитро Дубілет, Аркадій Вершебенюк і Маріо Наварро, партнер у Demium Startups.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології 

Про обсяги інвестицій не повідомляється, але в компанії зазначили, що інвестиції підуть на розробку і маркетинг. Також заплановано розширення команди і тестування нових ринків із найближчою перспективою експансії. Географію присутності Finmap планує розширити до ринків Європи, Азії та Латинської Америки. Зараз сервіс представлений у 12 країнах.

Від початку року команда зросла з 7 до 30 осіб, до кінця 2021-го Finmap прогнозують зростання до 50-60 осіб. Крім цього, проєкт працює над глобальним партнерством із VISA.

Сервіс Finmap заснували Олександр Соловей та Іван Каунов у 2019 році. В 2021 році до команди приєднався співзасновник monobank, а нині приватний інвестор Дмитро Дубілет, разом з яким команда перезапустила проєкт. Finmap забезпечує користувачам доступ до фінансової аналітики бізнесу. Інформація за видатками та доходами бізнесу відображається на дашборді і фільтрується за категоріями проєктів і клієнтів.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини