Український блогер вийшов з в'язниці в Ірані і розповів подробиці

Український блогер вийшов з в
Артемій Сурін (фото - Facebook / Artemy Surin)
11.07.2019, 10:24

Артемія Суріна затримали під час навколосвітньої подорожі

Українського мандрівника і блогера Артемія Суріна, якого затримали в Ірані 8 липня, випустили з в'язниці. Блогер розповів про подробиці у Facebook.

Суріна затримали, коли він поруч з відділенням поліції знімав відео на дрон. За його словами, він мав право це робити, тому що пристрій було задекларовано на кордоні з Пакистаном. Українця затримали поліцейські, підозрюючи його в шпигунстві.

У відділку в мандрівника забрали дрон і паспорт і після багатогодинного допиту спрямували його справу до суду. Суддя постановив заарештувати Суріна. Вдавши, що у нього напад панкреатиту, а в сумці лежать ліки, блогер встиг написати українському консулу в Ірані і пост в Facebook.

Пізніше Суріна з його місцевим водієм відправили на допит до Корпусу вартових ісламської революції. Після тривалого перегляду відеозапису з дрона в ньому не знайшли нічого підозрілого. Блогера пригостили кебабом і відпустили.

На дипломатичному автомобілі українського консульства Суріна вивезли з Ірану в Азербайджан, звідки він продовжить свою подорож.

Артем Сурін - мандрівник, власник популярної спільноти One Life. У жовтні минулого року розпочав свою навколосвітню подорож. Його мета - перетнути земну кулю без авіаперельотів, перетнути всі меридіани і побувати на всіх шести континентах.