RU

Українським сім'ям при народженні дитини видаватимуть бебі-бокси

30.05.2018, 12:27
Українським сім'ям при народженні дитини видаватимуть бебі-бокси - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

З 1 вересня 2018 року кожна українська сім'я при народженні дитини буде отримувати від держави спеціальний бебі-бокс. Відповідне рішення буде прийнято сьогодні на засіданні Кабміну, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, бебі-бокс представляє собою "додаткову цільову підтримку", і в ньому буде "все необхідне для догляду за дитиною" на перших етапах її життя.

Гройсман наголосив, що така традиція популярна в багатьох країнах світу і була введена для підтримки народжуваності.

Заступник міністра соцполітики Олександра Чуркіна зазначила, що так званий пакет малюка буде видаватися окремо від інших виплат при народженні. У нього будуть входити пелюшки, підгузки, масло, присипка, сорочечки, чепчики, спеціальний матрац, який можна використовувати як колиску, іграшки, два види ковдр. Також в пакеті будуть друковані матеріали з інформацією про догляд за новонародженим. Орієнтовна вартість такого пакета становитиме 5 тисяч грн.

У квітні 2018 року Кабмін ініціював законопроект щодо запобігання жорстокого поводження з дітьми, виникненню безпосередньої загрози їх життю або здоров'ю і подолання цих явищ.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини