RU

Українські школярі вибороли медалі на Міжнародній олімпіаді

25.07.2019, 13:54
Українські школярі вибороли медалі на Міжнародній олімпіаді - Фото
Фото: imzo.gov.ua

Шестеро українських школярів завоювали одну золоту, чотири срібні та одну бронзову медаль на 60-й ювілейній Міжнародній математичній олімпіаді (International Mathematical Olympiad, IMO). Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти.

Переможцями стали: золоту медаль отримав десятикласник з Києва Федір Юдін, срібні у Олександра Войтовича (11 клас, Харків), Вадима Коваля, (11 клас, Київ), Володимира Фединяка (11 клас, Львів), Марка Хасіна (10 клас, Київ), і бронзову нагороду отримав Олесь Голембовськой (11 клас, Ужгород).

Міжнародна математична олімпіада проводиться з 1959 року. Спочатку її учасниками були 7 країн колишнього соціалістичного табору: Румунія, Угорщина, Болгарія, Польща, Чехословаччина, Східна Німеччина (НДР) і Радянський Союз. Україна, як незалежна держава, бере участь в змаганні з 1993 року.

12 липня повідомлялось, що учень Малої академії наук, школяр з Дніпра Андрій Горбонос завоював срібну медаль на Олімпіаді геніїв, яка проходила в США в місті Освего. Ще двоє учасників з української команди зайняли четверті місця. В 2019 році у змаганнях взяли участь команди зі 116 країн світу.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини