RU

Українські Grammarly і GitLab увійшли до списку кращих роботодавців США

14.05.2021, 17:01
Українські Grammarly і GitLab увійшли до списку кращих роботодавців США - Фото
Логотип GitLab

Українські IT-компанії Grammarly і GitLab опинилися в списку кращих роботодавців США за 2021, який представило видання Inc.

Список складається з 429 компаній, зареєстрованих у США, які змогли налагодити роботу працівників у період епідемії коронавірусу. У списку представлені компанії з 24 сфер: від фінансів і медицини до рекрутингу та штучного інтелекту.

Видання відзначило Grammarly – заснований у 2009 році Максимом Литвиним, Олексієм Шевченком і Дмитром Лідером інтелектуальний сервіс перевірки граматики, заснований на технологіях штучного інтелекту. У 2017 році Grammarly залучив $110 млн інвестицій, а вже в 2019 році його оцінка перевищила $1 млрд. Сьогодні в компанії працює понад 400 працівників в офісах у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.

"Наші працівники етичні, здатні швидко адаптуватися, рішучі, чуйні і дивовижні. Ці основні цінності об'єднують глобальну команду, забезпечують ефективну співпрацю і підштовхують нас до особистісного та професійного зростання" – цитує Inc. представників Grammarly.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

До списку також потрапила українська GitLab, що розробляє веб-застосунок для хостингу вихідного коду проєктів, заснований на системі контролю версій Git. У 2018 році компанія залучила $100 млн інвестицій і була оцінена в понад $1 млрд, а вже наступного року GitLab привернув ще $268 млн з оцінкою компанії в $2,7 млрд. На 2021 рік загальна сума залучених коштів – понад $420 млн.  

"Ми очікуємо, що кожен працівник буде лідером, незалежно від його посади або стажу роботи. Наші менеджери з персоналу допомагають працівникам у розвитку кар'єри, при цьому кожна людина має можливість самостійно визначати свій щоденний графік, де працювати і як проводити вільний час. Ми піклуємося про результати роботи наших працівників, а не про те, коли і де вони це роблять", – прокоментували виданню Inc. у GitLab.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини