RU

Українська Astound Commerce поглинула американську MarketForce

17.02.2021, 16:37
Українська Astound Commerce поглинула американську MarketForce - Фото
Фото: Astound Commerce

Компанія Astound Commerce оголосила про купівлю американського агентства з надання послуг цифрового маркетингу MarketForce, йдеться в пресрелізі компанії.

Інтеграція MarketForce до структури Astound дозволить реалізувати нові послуги з просування рішень, які включають стратегічний маркетинг, розробку контенту, оптимізацію конверсії, SEO, paid media і аналітику. Після завершення інтеграції команда з 50 фахівців MarketForce, а також їхні клієнти стануть частиною бізнесу Astound Commerce.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

"Придбання MarketForce було стратегічно виваженим рішенням компанії. Об'єднання бізнес-зусиль дозволить нам бути більш конкурентними, а також масштабувати присутність на ринках APAC, де вже є представництва MarketForce", – зазначив Ілля Виноградський, співвласник компанії Astound Commerce.

Astound Commerce – глобальна сервісна IT-компанія, яка забезпечує повний цикл розробки ecommerce-рішень від створення прототипу до повного супроводу проєкту. На сьогоднішній день команда інженерів Astound Commerce становить понад 850 IT-фахівців і є найбільшим співтовариством ecommerce експертів у Східній Європі. В Україні компанія представлена ​​п'ятьма центрами розробки в Києві, Вінниці, Чернігові, Ужгороді та Луцьку.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини