RU

Україно-фінський стартап PromoRepublic залучив $1,5 млн

03.12.2020, 14:47
Україно-фінський стартап PromoRepublic залучив $1,5 млн - Фото
Фото: Max Pecherskyi/Facebook

Україно-фінський стартап PromoRepublic залучив $1,5 млн інвестицій від ряду венчурних фондів і декількох приватних інвесторів, пише Forbes. Також, компанія найняла в команду колишнього віцепрезидента Hootsuite Стіва Джонсона.

Залучені інвестиції загалом склали $1,5 млн. Лід-інвестором виступив фонд із найбільшим венчурним портфоліо в Фінляндії – Innovestor. Також брав участь Фінський Державний фонд Business Finland, Genesis Investments і група бізнес-ангелів: Андрес Міхаловіц, Пол Мелін і Мурат Абдрахманов.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Компанія планує направити інвестиції на R&D продукти, тобто на дослідні роботи і поліпшення існуючих продуктів і процесів. Також компанія має намір посилити відділ маркетингу та продажу в США, про це в коментарі ain.ua повідомив співзасновник PromoRepublic Максим Печерський.

PromoRepublic створює інструменти маркетингу в соціальних мережах для багатопрофільних брендів, допомагаючи їм підтримувати послідовну ідентичність і поєднання в усіх своїх франшизах. Штаб-квартира компанії знаходиться в Гельсінкі, а офіс розробки – в Києві. У команді стартапу зараз 50 осіб, 40 з яких в Україні, а решта – в Фінляндії, Англії та Америці.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини