RU

Українець навчив програму прогнозувати майбутнє в бізнесі

04.11.2019, 12:40
Українець навчив програму прогнозувати майбутнє в бізнесі - Фото
Фото: depositphotos.com

Українець Андрій Матвійчук придумав, як прогнозувати майбутнє. Він створив програмну платформу, яка сама будує моделі прогнозувальної аналітики. Завдяки цьому компаніям уже не потрібно тримати дата-саєнтистів високої кваліфікації з навичками програмування. Більшу частину складної і рутинної роботи система бере на себе.

Прогнозувати можна різні речі. На виробництві, спираючись на історичні дані, можна відсоток браку продукції. На складах - ефективність логістики. В комерції - продаж і прибуток. У маркетингу - відтік клієнтів.

"В середньому на ринку побудова однієї моделі у дата-саєнтистів займає кілька місяців. З нашим продуктом цей час скорочується до хвилин", - каже Дмитро Ковальський, директор з маркетингу та продажу IntelSoft.

За словами Андрія Матвійчука, на одному і тому ж масиві даних моделі, побудовані продуктом IntelSoft, показують приріст ефективності в мінімум 25% - в порівнянні з моделями, побудованими кваліфікованою data science командою.

У стартапу 4 компанії-клієнта - BNP Paribas Group, "Сбербанк", Перше кредитне бюро, Світовий Банк.

Як це працює

IntelSoft - це програмна платформа, яка кастомізується під задачу бізнесу. Виходить продукт, який включається в IT-інфраструктуру підприємства або налаштовується під використання через хмару. У нього свій інтерфейс, він з'єднується з внутрішніми і зовнішніми базами даних.

Все рішення може бути повністю автоматизовано. Нові дані самі завантажуються в систему, вона самостійно перебудовує моделі і видає прогнозні звіти щодо того чи іншого завдання. Співробітники можуть встановлювати бізнес-цілі, змінювати потоки даних. Математика вже зроблена за них.

Історію про Андрія і його стартап можна почитати тут.

Читайте російською: Украинец научил программу предсказывать будущее в бизнесе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини