RU

Україна зайняла 34-е місце в рейтингу стартап-екосистем світу. Львів виріс на 99 пунктів

23.06.2021, 15:54
Україна зайняла 34-е місце в рейтингу стартап-екосистем світу. Львів виріс на 99 пунктів - Фото
Фото: unsplash.com

З 2020 року Україна опустилася на 5 позицій в списку стартап-екосистем і зараз займає 34-е місце в світі. Про це йдеться в щорічному рейтингу "Global Startup Ecosystem 2021" від в StartupBlink.

Київ як і раніше займає 1 місце в рейтингу міст України, проте після падіння на 16 позицій за рік столиця України зараз розташовується на 48-му місці в світі, зберігаючи свою позицію в топ-50 світових лідерів. Найкраще Київ справляється з розробкою ПЗ і обробкою даних, а також з маркетингом і продажем – 19 місце в світі.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Цього року до рейтингу 1000 кращих міст світу увійшли 6 міст України. Зайнявши 2-е місце в Україні, Львів піднявся на вражаючі 99 позицій і зайняв 255-е місце в світі. Інші українські міста втратили позиції, що призвело до падіння країни в загальносвітовому рейтингу: Одеса, 3-е місце в країні, опустилася на 38 позицій до 394-го місця в світі, Харків опустився на 72 місця до 513-го, Тернопіль опустився на 63 місця до 787-го, а Дніпро впав на 80 позицій до 883-го.

Основна причина успіху України – талант розробників, які затребувані багатьма іноземними компаніями віддалено або в місцевих R D-центрах, відзначає StartupBlink. З огляду на, що вартість життя в країні невисока за західними стандартами, а розробникам добре платять іноземні клієнти, багато хто з них все ж відмовляються від легких грошей і вирішують створити власний стартап. Якщо ця тенденція збережеться, Україна опиниться на шляху до більшого успіху і стане лідером в глобальній екосистемі стартапів, додають дослідники.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини