RU

Україна централізовано закупить ремдесивір для лікування коронавірусу

08.10.2020, 21:03
Україна централізовано закупить ремдесивір для лікування коронавірусу - Фото
Ремдесивір (фото – europeanpharmaceuticalreview.com)

Держпідприємство Медичні закупівлі веде торги, щоб закупити препарат від коронавірусу ремдесивір для українських лікарень. Про це розповів головний санітарний лікар  Віктор Ляшко в інтерв'ю  Українській правді.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Зараз для специфічної терапії додатково виділили кошти і ведуться торги державним підприємством Медичні закупівлі України, щоб закупити централізовано ремдесивір, який буде доставлено в ті лікарні, в яких надається стаціонарна медична допомога", – сказав Ляшко.

  • 2 травня ремдесивір офіційно схвалили в США для лікування коронавірусу.
  • 29 травня повідомлялося, що науковці прийшли до висновку, ніби ремдесивір найбільш ефективний у перші дні активної реплікації вірусу; тобто, з урахуванням інкубаційного періоду, це часто досимптомні дні. На їхню думку, препарат не слід рекомендувати для лікування важкої форми коронавірусної хвороби.
  • 25 червня Комітет Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) та з лікарських засобів для людини (CHMP) рекомендував надати Veklury (ремдесивіру) умовний маркетинговий дозвіл для лікування COVID-19 у дорослих і підлітків від 12 років із пневмонією, яким потрібен додатковий кисень.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини