RU

Україна і SpaceX ведуть переговори про запуск супутника

12.02.2021, 15:21
Україна і SpaceX ведуть переговори про запуск супутника - Фото
Супутник Січ-2-30 (Фото – КБ Південне/Facebook)

Україна веде переговори з космічною компанією  SpaceX (CEO – Ілон Маск) про запуск на навколоземну орбіту українського супутника "Січ 2-30 (2-1)". Про це в ефірі Першого ділового каналу повідомив міністр стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

"Ми інтенсивно працюємо з потенційною компанією, яка надає послуги із запуску. У нас є вікно запустити апарат в грудні за допомогою оператора SpaceX, з яким ми співпрацюємо", – заявив Уруський.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Січ 2-30 (2-1) – супутник дистанційного зондування Землі. Зараз ведуться переговори про сумісність українського супутника і ракети-носія SpaceX.

Про те, чи можливий запуск на ракеті SpaceX стане відомо найближчим часом, додав Уруський.

Міністр зазначив, що космічний апарат практично готовий. Він вимагає аналізу і технічних перевірок готовності до запуску. Останній супутник Україна запустила 10 років тому.

Супутник Січ 2-30 призначений для отримання цифрових зображень поверхні Землі, а також для моніторингу параметрів іоносфери Землі. Маса самого супутника – 170 кг, а термін експлуатації – п'ять років. Є модифікацією супутника Січ-2, запущеного в 2011 році.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини