RU

Українці зустрічатимуть Новий рік вдома з олів'є - опитування

31.12.2013, 12:12
Українці зустрічатимуть Новий рік вдома з олів'є - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Відсвяткувати Новий рік вдома планують 59 % українців, з друзями - 35 %, у батьків або родичів - 21 %. Салат олів'є буде на столі у 79% опитаних. Про це свідчать результати опитування інтернет-користувачів, проведених у грудні компанією TNS в Україні.

Традиційно в якості святкового напою українці віддають перевагу шампанському - 81 %. Вино мають намір пити 51 % опитаних, горілку - 40 %, пиво - 12 %, коктейлі - 11 %.

Новорічне привітання президента збираються дивитися 64 %. Найменше будуть дивитися на заході (49 %), найбільше - у центрі (73 %), півдні (72 %) і на сході (69 %).

Вітати родичів і знайомих з Новим роком по телефону збираються більшість українців - 82 %, відправлять смс-повідомлення 69 %. При особистій зустрічі мають намір привітати 60 %, а через соціальні мережі і Skype обміняються побажаннями 66 % опитаних.

Дарувати подарунки на Новий рік збираються 87 % опитаних, причому дарувати люблять не завжди те, що люблять отримувати. Косметику, парфумерію і солодощі піднесуть як подарунок 54 % опитаних, у той час як косметику та парфумерію люблять отримувати 38% респондентів, а солодощі - 31 %. Найбільше опитаних хочуть подарувати іграшки - 61 %, в ​​той час як отримувати їх люблять 11 %. Гроші збираються покласти під ялинку 17 %, в ​​той час як хотіли б отримати їх 49 % опитаних.

При цьому чоловіки вдвічі більше жінок люблять дарувати гроші і побутову техніку. Жінки в шість разів більше чоловіків люблять отримувати в подарунок косметику та парфумерію, вдвічі більше - солодощі і втричі більше - одяг або біжутерію. Гроші не проти отримати майже однаково.

В опитуванні брали участь 1158 респондентів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини