RU

Українці зможуть подавати документи до суду через Інтернет

14.09.2012, 10:38
Українці зможуть подавати документи до суду через Інтернет - Фото
880835977867119d1eb036c020c06264.jpg
В Україні вводиться пілотний проект з обміну електронними документами між судом і учасниками судового процесу. Про це повідомила Державна судова адміністрація.

Проект стартує 15 жовтня у Святошинському районному суді Києва та апеляційному суді Дніпропетровської області. З 26 листопада 2012 року реалізація пілотного проекту почнеться в господарському суді Вінницької області, Севастопольському апеляційному господарському суді, Харківському окружному адміністративному суді, Харківському адміністративному апеляційному суді.

За підрахунками Державної судової адміністрації, щорічно українські суди витрачають більше 100 млн.грн. на відправку кореспонденції. Там зазначають, що якщо тільки половина учасників процесу буде використовувати електронні системи обміну інформацією, це дозволить заощадити 50 млн.грн. в рік.

Для реалізації проекту розроблено тимчасовий регламент, який визначає порядок подання до суду документів в електронному вигляді, а також передачу процесуальних документів в електронному вигляді, паралельно з документами у паперовому вигляді.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини