RU

Українці всюди добре ставляться до переселенців: інфографіка

14.02.2017, 10:40
Українці всюди добре ставляться до переселенців: інфографіка - Фото
a94889f7d47707663585a2ffacfc6bf9.jpg
Українці в цілому підтримують переселенців з тимчасово окупованих Криму і частини Донбасу, причому рівень цієї підтримки мало корелює з географією країни: до них однаково добре ставляться практично у всіх регіонах. Про це свідчать результати дослідження, проведеного організацією SeeD за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID), які в своєму Facebook опублікувало Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

За словами аналітиків, мета такого дослідження - розуміння соціальної динаміки, "що лежить в основі конфлікту і його трансформації".

"За десятибальною шкалою (де 1 - "абсолютно не підтримую", 10 - "абсолютно підтримую") більшість українців по всій території України позитивно ставляться і підтримують внутрішньо переміщених осіб і вважають, що це не відбилося на їх (опитаних, - ред.) повсякденному житті ", - резюмують дослідники.

Натисніть, щоб збільшити:

Українці всюди добре ставляться до переселенців: інфографіка

Ілюстрація: прес-служба міністерства

Опитування українців проходило на всій території України (крім Крим), в тому числі на тимчасово непідконтрольних територіях сходу. Результати дослідження ставлення до переселенців були представлені Індексом соціальної згуртованості і примирення SCORE в кінці 2016 року.

Читайте також: Внутрішня міграція в Україні: де хочуть працювати переселенці

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини