Українців навесні чекає шість святкових вихідних

01.03.2017, 15:38
Українців навесні чекає шість святкових вихідних - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

В Україні вихідними будуть: 8 марта; 16 і 17 квітня; 1 і 2 травня, а також 8 і 9. Один з них доведеться буде відпрацювати в суботу, 13 травня

Навесні українців чекає шість додаткових вихідних через низку державних свят. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів. В Україні святковими вихідними будуть: 8 березня - Міжнародний жіночий день; 16 і 17 квітня - Великдень; 1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих; 8 і 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вихідний, який випадає на понеділок, 8 травня, потрібно буде відпрацювати в суботу, 13 травня.

Українців навесні чекає шість святкових вихідних

Раніше  повідомлялося, що Український інститут національної пам'яті підготував проект закону, згідно з яким будуть декомунізовані державні свята. "Нам потрібно скасувати 1 травня. Також поступово і точно треба переводити акцент з 9 травня на 8 травня. Не варто робити державним і святковим днем 8 березня", - зазначив глава інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить