RU

Українці цінують життя більше, ніж в інших зонах конфлікту

05.12.2016, 16:11
Українці цінують життя більше, ніж в інших зонах конфлікту - Фото
cc310231465f10e5da91c35da5de40fd.jpg
В Україні життя і гідність людини цінують більше, ніж в інших країнах, де тривають збройні конфлікти. Це показало опитування Інституту Геллапа, проведений на замовлення Міжнародного комітету Червоного Хреста. Про це повідомляє ВВС. .

Згідно з дослідженням, в Україні, якщо порівняти з іншими державами, найбільше людей, (98%), вважають збереження людського життя і гідності вкрай необхідним.

"Люди в Україні мають чітке розуміння того, що дозволено, а що заборонено під час війни", - йдеться в звіті Червоного Хреста.

90% жителів України вважають неприпустимим напади на лікарні, карети швидкої допомоги та медичний персонал.

Українці менше серед громадян інших країн усвідомлюють, що міжнародне право забороняє напад на співробітників, які надають гуманітарну допомогу в зонах конфлікту.

"Тільки 59% українців вважають, що це заборонено, тоді як в середньому в інших вивчених країнах такої думки дотримуються 73% респондентів", - наголошується в повідомленні.

Опитування проводилося з червня по вересень 2016 року у 16 ​​країнах світу. У десяти з цих країн триває збройний конфлікт.

"Це найбільше дослідження, яке коли-небудь проводив МКЧХ", - наголошується в повідомленні.

Згідно з даними ООН станом на вересень з початку гібридної війни в Донбасі загинули понад 9,6 тисячі осіб.

9 листопада повідомлялося, що Україна представила проект резолюції про порушення прав людини в Криму в Генеральній асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини