Українці назвали умови для комфортної роботи - опитування

04.04.2017, 16:31
Українці назвали умови для комфортної роботи - опитування - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Однією з важливих складових стимулювання співробітників на роботі є комфорт і зручність офісного простору. Згідно з отриманими даними, 97% респондентів вважають, що комфортне робоче місце відіграє важливу роль в якісному виконанні завдань. Про це розповіла LIGA.net керівник експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Катерина Мащенко.

Українці по-різному організовують свій робочий простір. Згідно з результатами опитування Міжнародного кадрового порталу  hh.ua, двоє з десяти хотіли б мати власний комфортабельний кабінет, а 7% подобається працювати вдома.

Більше половини "білих комірців" повідомляють, що їм найкраще підійшов би облаштований офіс з необхідною технікою та зручними меблями. Разом з тим кожен п'ятий вказав, що для відчуття комфорту на робочому місці важливо мати свій окремий кабінет.

9% респондентів повідомляють, що для ідеального робочого місця їм вистачить комп'ютера і доступу до інтернету.

Українці назвали умови для комфортної роботи - опитування

Тільки 7% опитаних стверджують, що їм подобається працювати виключно вдома, де можна облаштувати своє робоче місце, повністю покладаючись на власні потреби, бажання або навіть настрій. І хоча розвиток інтернет-технологій, глобалізація ринку праці та можливість наймати персонал в режимі онлайн привели до зростання популярності віддаленої роботи, українці поки не готові масово переходити на подібний формат роботи. Робота з дому не може дати живого спілкування та можливості переймати досвід колег.

Українці назвали умови для комфортної роботи - опитування

На питання про те, які умови повинні бути в офісі, щоб співробітники відчували себе комфортно, більшість респондентів вказують, що компанії вкрай важливо мати хорошу систему кондиціонування - це буде сприяти циркуляції свіжого і вологого повітря в приміщенні. Кожен другий опитаний зазначив, що йому, щоб відчувати себе комфортно, необхідно мати зручне крісло і стіл - роботодавець повинен закупити меблі ще до того, як наймати співробітника. Також серед важливих складових комфорту згадуються наявність сучасної технологічної комп'ютерної техніки і хороше освітлення. Кожен восьмий респондент виділив важливість наявності в офісі зони для релаксу і відсутність відеоспостереження.

Вимоги щодо наявності кухні, безкоштовних обідів або безкоштовної кави для українців не є першочерговими.

Читайте також: Хобі допомагає не згоріти на роботі - дослідження

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в березні 2017 року. В опитуванні взяли участь 856 респондентів з усієї України.

Читайте також: Більше половини українців жертвують особистим життям заради роботи

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - всі, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников