Українці назвали свої головні проблеми - опитування

30.05.2017, 13:40
Українці назвали свої головні проблеми - опитування - Фото
6c4bd52545adb62573bf763e53230da2.jpg

Жителів заходу більше турбує війна в Донбасі і корупція у владі, а жителів півдня і сходу - маленькі зарплати та пенсії, зростання цін і тарифів ЖКГ

Більше половини опитаних (53%) вважають військовий конфлікт на сході України найважливішою проблемою. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг.

Низький рівень зарплати або пенсії, а також підвищення тарифів на комунальні послуги турбують більше 45% опитаних, а більше третини вважають важливою проблемою підвищення цін на основні товари та інфляцію.

На хабарництво і корупцію у владі, відсутність роботи і безробіття поскаржилася чверть опитаних.

За останні два роки більш актуальними стали такі проблеми, як низький рівень зарплати і пенсії, підвищення цін на основні товари, а також хабарництво і корупція в центральній владі.

При цьому істотно знизилася - з 70% до 45% - важливість такої проблеми як підвищення тарифів на комунальні послуги

Жителів заходу більше турбує війна в Донбасі і корупція в центральній владі, а жителів півдня і сходу - низький рівень зарплат і пенсій, зростання цін і тарифів на комунальні послуги.

15 квітня 2016 року повідомлялося, що головними проблемами українці вважають війну в Донбасі - 57%, корупцію в держорганах - 45% і безробіття - 30%.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?