RU

Українську тенісистку податкова ледь не позбавила авто

10.04.2013, 12:07
Українську тенісистку податкова ледь не позбавила авто - Фото
За цінний подарунок довелося сплатити чималенький податок
Відома українська тенісистка ледь не позбулася подарованого автомобіля, який конфіскували податківці через несплату податку. Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби в Києві.

За інформацією відомства, кілька років тому 28-річна українська тенісистка отримала авто в якості винагороди за перемогу в міжнародному тенісному турнірі. Податківці запросили її до інспекції, роз'яснили вимоги чинного податкового законодавства та порадили задекларувати отриманий іноземний дохід і перерахувати податок до бюджету. Згідно з декларацією, поданою спортсменкою, необхідно було сплатити до бюджету податок з доходів фізичних осіб в сумі 125 тисяч гривень.

"З образою на податківців, спортсменка зверталася до судів різних інстанцій про те, що їй не потрібно перераховувати в бюджет задекларований власноруч податок, посилаючись на Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між урядами України та Великого Герцогства Люксембург. Але Феміда була на боці податківців, оскільки на момент отримання виграшу і подання декларації зазначена угода не була ратифікована Україною", - йдеться в повідомленні.

Тенісистка відмовилася розрахуватися з бюджетом, через що виник податковий борг, для погашення якого на підставі виконавчого листа Окружного адміністративного суду міста Києва було відкрито виконавче провадження і накладено арешт на все майно і банківські рахунки боржника. "А підтвердженням того, що українське законодавство треба поважати, була вилучена улюблена Toyota (моделі Land Cruiser Prado), яку вона залишила на хвилинку, щоб забігти в магазин. Саме в цій ситуації боржниця усвідомила, що дійсно за несплату податків можна позбутися власного майна, і перерахувала до бюджету всю суму заборгованості, а саме 125 тисяч гривень ", - зазначили в податковій.

Зазначимо, що податківці не називають імені тенісистки, але судячи з усього, йдеться про Олену Бондаренко, яка якраз підходить за віком, зазначеного в повідомленні.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що ветеран-комуніст хоче безмитно завезти в Україну автомобіль Ауді 2009 року випуску (кабріолет) орієнтовною вартістю 350 тис. гривень в якості гуманітарної допомоги.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини