RU

Українська армія озброїлася БТР нового покоління

24.07.2012, 15:41
Українська армія озброїлася БТР нового покоління - Фото
Український бронетранспортер БТР-4Е (фото: прес-служба Міноборони)
Міністерство оборони України прийняло на озброєння новий сучасний вітчизняний бронетранспортер БТР-4Е. Відповідний наказ від 24 липня 2012 підписав міністр оборони України Дмитро Саламатін.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Міноборони, створенню зразка БТР-4Е передувала тривала і копітка робота вітчизняних конструкторів і профільних фахівців Міністерства оборони. "За п'ять років було створено принципово новий зразок озброєння, який до цих пір був нехарактерним для традиційної школи вітчизняного танкобудування. Це - базова платформа для подальшого створення лінії різних модифікацій даної військової техніки", - зазначив директор департаменту розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міноборони Андрій Артюшенко.

За його словами, це перше важливе досягнення за всю історію вітчизняного оборонно-промислового комплексу в області створення легкоброньованих бойових колісних машин.

БТР-4Е розроблений ДП Харківське конструкторське бюро машинобудування ім.Морозова в кооперації з вітчизняними підприємствами оборонно-промислового комплексу. БТР стовідсотково виготовлений і оснащений вітчизняними комплектуючими виробами та зразками зброї, такими як 30-міліметрова автоматична гармата ЗТМ-1 виробництва Кам'янець-Подільського заводу точної механіки, протитанковим ракетним комплексом виробництва київського конструкторського бюро "Луч", гранатометом КБА-117 виробництва КБ Артилерійське озброєння, кулеметом виробництва київського заводу "Маяк". Зазначені зразки озброєння об'єднані в єдину систему управління вогнем, створену також вітчизняними виробниками.

У свою чергу, міністр оборони Дмитро Саламатін зазначив, що виробництво БТР-4Е і його модифікацій дозволить Україні позбутися залежності від закупівлі за кордоном такого типу озброєнь і стати потужним експортером броньованої техніки на зовнішніх ринках.

При цьому в Міноборони відзначають, що даний вид військової техніки серійно виготовляється і вже поставляється в країни Близького Сходу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини