RU

Українські дороги потрапили до десятки найгірших у світі

28.02.2013, 14:35
Українські дороги потрапили до десятки найгірших у світі - Фото
Фото: udai.kiev.ua

Україна опинилася на 137 місці в світі зі 144 за якістю доріг. Про це йдеться у звіті про глобальну конкурентоспроможність, який підготували експерти Світового економічного форуму, - передає Независимое бюро новостей.

Найгірші дороги також виявилися в Росії (136 місце), в Польщі, яка набрала 2,6 бали, Болгарії (2,5 бали), Румунії (1,9 бали), Киргизстані (2,5 бали). Найгіршими визнали дороги в Молдові, яка набрала всього 1,5 бала.

У десятку кращих доріг потрапили Австрія, Португалія, Оман, Швейцарія, Гонконг, Фінляндія і Німеччина, Франція, ОАЕ і Сингапур.

Нагадаємо, на сайті Кабінету міністрів опублікована інформація про те, що станом на 26 лютого в Україні ліквідовано ямковість на 91% основних доріг загального користування державного значення. Про це прем'єр-міністру України
Миколі Азарову доповіло керівництво Укравтодору. Також в Кабміні розповідають, що нинішній аварійний стан доріг в країні викликаний "несприятливими погодними умовами цієї зими".

Варто зазначити, у Вінниці працівники дорожніх служб ремонтують полотно прямо в калюжах, утоптуючи свіжий асфальт ногами.

Раніше українські автовласники влаштовували акції протест під Кабміном і Міністерством інфраструктури з приводу стану українських доріг. У Facebook з'явилася група "Я ненавиджу Автодор".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини