RU

Україна зайняла 86-е місце в рейтингу світового рабства

17.10.2013, 09:43
Україна зайняла 86-е місце в рейтингу світового рабства - Фото
Фото: Global Slavery Index 2013
Україна зайняла 86-е місце в рейтингу світового рабства Global Slavery Index 2013, складеному австралійською правозахисною організацією Walk Free Foundation . Всього до рейтингу включено 162 країни, розставлені у міру поліпшення ситуації з рабством.

За даними авторів дослідження, кількість людей, що знаходяться в рабстві на території України, становить від 110 тисяч до 120 тисяч осіб. Україна опинилася в рейтингу вище таких країн, як Росія (49-е місце), Грузія (50- е місце), Словаччина, Польща і Хорватія (розділили 61-е місце).

Перше місце в рейтингу світового рабства зайняла Мавританія. За нею йдуть Гаїті, Пакистан, Індія, Непал, Молдавія, Бенін Кот-д'Івуар, Гамбія і Габо. Найкраще ситуація з рабством складається в Ісландії, Ірландії і Великобританії, що поділили 160-е місце рейтингу.

За оцінками організації, всього в світі в сучасному рабстві перебуває майже 30 мільйонів чоловік, причому 76% з них - у десяти країнах з найбільш високими абсолютними показниками кількості рабів - це Індія, Китай, Пакистан, Нігерія, Ефіопія, Росія, Таїланд, ДР Конго, М'янма, Бангладеш.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини