RU

Україна входить в Глобальний альянс проти секснасилля в інтернеті

04.12.2012, 16:24
Україна входить в Глобальний альянс проти секснасилля в інтернеті - Фото
86febbdf3cc8d58c85554dcfebd285d0.jpg
Єврокомісар з внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем і генпрокурор США Ерік Холден 5 грудня візьмуть участь в конференції, присвяченій заснуванню Глобального альянсу проти сексуального насильства в інтернеті. Свою згоду на участь в альянсі вже дали 48 країн (включаючи 27 країн-членів ЄС), в тому числі і Україна.

Ініціатива створення організації належить ЄС і США. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Представництві Європейської комісії в Україні, метою проекту є надання у всьому світі допомоги жертвам сексуального насильства в інтернеті і покарання винних у подібних злочинах.

За даними представництва, за два останні роки в результаті поліцейських операцій, координованих Європолом, в 30 країнах світу були арештовані більше 300 підозрюваних у злочинах проти дітей. Серед них виявилися вчителі та лідер бойскаутів. Країни-учасниці Глобального альянсу активізують зусилля для вирішення юридичних і практичних проблем на державному рівні, сприяють поширенню насильства над дітьми і дитячої порнографії.

"Альянс, який ми сьогодні заснували, має на меті зміцнити наші ресурси для виявлення нових жертв сексуального насильства над дітьми ... Ми повинні залучати до відповідальності як можна більше злочинців, боротися проти поширення в інтернеті матеріалів, що зображують насильство над дітьми", - сказано в повідомленні.

Тим часом президент України Віктор Янукович на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини заявив про необхідність завершити формування структури місцевих органів виконавчої влади, у компетенції яких входять питання захисту дитячих прав. "Доручаю уряду разом з Міністерством соціальної політики, не чекаючи завершення адмінреформи, розробити пропозиції щодо побудови чіткої вертикалі державних органів влади з питань захисту дітей та сім'ї", - заявив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини