RU

Україна пережила пік паводків, - Кульбіда

10.04.2013, 15:39
Україна пережила пік паводків, - Кульбіда - Фото
Микола Кульбіда
В Україні практично закінчилися паводки, в річках спостерігається тенденція до спаду води. Про це повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

У той же час, за його словами, 10-14 квітня на річках басейну Прип'яті в межах Волинської та Рівненської областей, на притоках Дністра в межах Тернопільської та Хмельницької областей очікується продовження зростання води над поточними рівнями на 10-40 см.

Будуть спостерігатися подальші затоплення заплавних територій, сільгоспугідь та досягнення небезпечних відміток, а також затоплення певних господарських об'єктів на знижених ділянках в районі Луцька. Очікується також підйом води і на Закарпатті: 10-11 квітня тут прогнозуються опади у вигляді дощів, що призведе до зростання водних відміток на 0,5-1,5 м з подальшим збільшенням на заплаві.

Більш інтенсивні дощі очікуються на Закарпатті, Прикарпатті та в Карпатах протягом 13-14 квітня. Після оцінки гідрологічної ситуації тут будуть здійснені, в разі необхідності, попереджувальні заходи.

"У районі Києва будуть спостерігатися проходження максимальних рівнів води в кінці квітня - на початку травня. Але прогнозовані зміни не загрожують житловим масивам і промисловим об'єктам", - підкреслив Кульбіда.

В Україні почалося підвищення температури повітря. У найближчі дні цей показник складе +14-19 ° С.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини