RU

Україна обмежила рух на кордоні з Росією і Білоруссю

26.09.2013, 10:53
Україна обмежила рух на кордоні з Росією і Білоруссю - Фото
Фото: dpsu.gov.ua
Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, з 20:00 25 вересня на державному кордоні України з Росією і Білоруссю тимчасово призупинено рух транспорту через місцеві пункти пропуска. Дане обмеження застосовується з метою недопущення занесення в Україну збудника африканської чуми свиней. Зараз посилюється контроль за переміщенням через кордон продукції тваринного походження.

Тимчасове припинення руху транспорту в місцевих пунктах пропуску на кордоні з Росією і Білоруссю здійснюється на вимогу Кабінету міністрів України. Транспортні засоби направляються в найближчі пункти пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного сполучення для проходження визначених законодавством видів контролю.

Нагадаємо, в Смоленській області Росії виявлено нове вогнище африканської чуми свиней. Вірус виявлено у полеглого дикого кабана в урочищі Песочня Гагарінського району. З вини того ж вірусу тимчасово обмежені постачання білоруської свинини в Росію. Для людини вірус африканської чуми свиней не небезпечний. Але інфекція може потрапити до тварин на одязі людей і з харчовими відходами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини