RU

Україна лідирує в Європі за кількістю психічних розладів

10.10.2017, 13:28
Україна лідирує в Європі за кількістю психічних розладів - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
В Україні близько 1,2 млн осіб (понад 3% від загальної кількості населення) страждає психічними розладами, і показник з кожним роком зростає. Про це повідомляє прес-служба міністерства соціальної політики у Всесвітній день психічного здоров'я.

У міністерстві нагадали, що вже кілька років поспіль Україна посідає перше місце за кількістю психічних розладів в Європі: майже 2 млн українців щороку стають пацієнтами психіатричних лікарень. "За оцінками фахівців, від різних нервових розладів страждає кожен третій українець", - уточнили в Мінсоцполітики.

Через нервово-психічні розлади людина втрачає працездатність, в зв'язку з чим інвалідизація від психічних захворювань вийшла на друге місце серед інших захворювань.

"За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, до 2020 року психічні розлади увійдуть до першої п'ятірки хвороб, які будуть лідирувати за кількістю людських трудовитрат, пов'язаних з цими захворюваннями. Психічні розлади обженуть в цьому плані навіть серцево-судинні захворювання", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві нагадали про необхідність зберігати свою душевну рівновагу, бути готовими до стресових ситуацій, і при необхідності звертатися за допомогою, а не пускати на самоплив симптоми перевантаження, депресії або емоційної нестійкості.

3 лютого 2017 року повідомлялося, що австралійські вчені визначили максимально допустиму для збереження здоров'я працівників кількість робочих годин на тиждень. Фахівці рекомендують працювати не більше 39 годин на тиждень, так як більша кількість робочих годин може негативно відіб'ється на психічному і фізичному стані працівника, який не зможе приділяти належний час питань харчування й гігієни.

Читайте також: Глобальне потепління негативно вплине на здоров'я - вчені

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини