RU

Українцям обіцяють до літа біометричні паспорти

02.02.2011, 15:00

Через три-чотири місяці Міністерство внутрішніх справ України буде готово видавати нові закордонні паспорти з біометричними даними. Про це повідомив сьогодні глава відомства Анатолій Могильов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, також А.Могильов звернув увагу на те, що необхідно буде прийняти закон, в якому будуть визначені біометричні дані, які вноситимуться до цього документа. За словами Міністра, після прийняття закону через декілька тижнів можна буде почати видачу паспортів.

Відповідаючи на питання журналістів щодо вартості паспорта, А.Могильов передбачив, що він коштуватиме не дорожче нинішнього закордонного паспорта, тобто близько 300 грн., до того ж аналогічні паспорти в Європі коштують близько 600 грн. у перерахунку на українську валюту.

Міністр також уточнив, що паспорти старого зразка діятимуть до закінчення їхнього терміну. "Але враховуючи вимоги Євросоюзу в плані безвізових поїздок, вони вимагатимуть тільки такий паспорт (нового зразка, - ред.), тому що він відповідає їхнім вимогам", - сказав він.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини