RU

Українцям можуть дозволити звертатися до органів влади через Інтернет

21.08.2008, 16:03

Кабмін схвалив проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян". Про це заявив перший заступник Міністра юстиції України Євген Корнійчук. За його словами, метою законопроекту є надання можливості реалізації права на звернення до органів державної влади та органи місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності шляхом подачі звернень із використанням мережі Інтернет.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Є. Корнійчука, чиновник уточнив, що законопроект пропонує надати громадянам можливість надсилати звернення до вказаних органів, установ та отримувати відповідь на них електронною поштою. На думку юриста, це дозволить розширити перелік способів реалізації права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

Водночас, проект не виключає можливості обирати інший доступний для кожного конкретного суб'єкта звернення спосіб реалізації вказаного права. На переконання Є. Корнійчука, ухвалення такого Закону парламентом дозволить як людям, так і чиновникам зекономити час, зусилля та засоби. "Державні службовці і посадові особи будуть увільнені від рутинної роботи, пов'язаної з паперовим оформленням відповідей на звернення. Зросте довіра населення до органів державної влади і органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб", - спрогнозував Є. Корнійчук.

Досьє на Євгена Корнійчука >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини