RU

Українці застрягли в турецькому аеропорту через страйк пілотів

01.08.2011, 15:51
Українці застрягли в турецькому аеропорту через страйк пілотів - Фото
56f3c56d97985f2f52a96a139a500fa6.jpg

Українці застрягли в турецькому аеропорту через страйк пілотів

В зв'язку із затриманням рейса компанії АероСвіт вранці 1 серпня в Стамбулі в міжнародному аеропорту ім. Ататюрка в зоні вильоту аеропорту продовжують залишатися 67 пасажирів (громадяни України і Туреччини).

Як повідомив ЛІГАБізнесІнформ керівник прес-служби МЗС України Олександр Дікусаров, в даний момент для пасажирів організовано харчування. З метою надання сприяння пасажирам в аеропорту постійно знаходиться український консул. Справа перебуває на контролі посольства України в Туреччині і департаменті консульської служби МЗС України.

Нагадаємо, сьогодні ранкові рейси до Донецька, Сімферополя і Одеси з "Борисполя" були скасовані або перенесені через страйки пілотів літаків Boeing компанії АероСвіт. Як повідомили співробітники компанії АероСвіт пасажирам в приватному порядку, причина НП полягає в тому, що пілоти відмовляються летіти.

Помічник генерального директора АероСвіт по зв'язках із громадськістю Сергій Куций, коментуючи ситуацію, зазначив, що основні вимоги пілотів - індексація виплат, початок оплати труда по новому положенню, яке передбачає збільшення виплат на 18%. Наразі адміністрація компанії відпрацьовує з ініціативною групою пілотів ситуацію, готуються документи для підписання, ведеться робота з банками для здійснення виплат.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини