RU

Українці за рубежем збираються працювати будівельниками і домогосподарками

28.10.2008, 15:10

Головними секторами зайнятості, в яких планують шукати роботу потенційні українські мігранти за рубежем, є будівництво, домогосподарство і торгівля. Такі результати дослідження "Розвиток людських ресурсів і міграційна політика в Україні", проведеного компанією "GfК Ukraine" на замовлення Європейського фонду професійного навчання.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "GfК Ukraine", за даними дослідження, серед потенційних мігрантів-українців у країни ЄС більшість планує працювати в сфері домогосподарства. Крім того, 15% потенційних мігрантів збираються працювати за рубежем некваліфікованими робітниками, а 41% планують знайти все-таки кваліфіковану роботу. Близько 25% опитаних не визначилися з найбільш можливою сферою їхнього майбутнього працевлаштування за кордоном. Водночас майже половина потенційних мігрантів із вищою освітою планують за кордоном бути фахівцями або керівниками.

Нагадаємо, раніше директор компанії "Форсаж" Олена Грищук заявила, що серед кваліфікованих українських кадрів виїжджають за кордон переважно IT-фахівці, рідше - топ-менеджери (часто за контрактами в Росію).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини