RU

Українці все рідше хочуть розлучатися

01.03.2011, 16:25

Протягом 2010 року в Україні було зареєстровано рекордно низьку кількість розлучень: розірвання шлюбу оформили 126 тисяч пар, що майже на 14% менше, ніж у 2009 році, і майже на 25% менше, ніж у 2008 році. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Водночас кількість шлюбів серед українців традиційно перевищує кількість розлучень у дві-чотири рази. Зокрема в 2010 році в Україні було укладено понад 300 тисяч шлюбів, що у середньому перевищило кількість зареєстрованих розлучень майже у 2,5 разу.

Найкраще співвідношення кількості укладених і розірваних шлюбів традиційно спостерігалося у Закарпатської області – тут минулого року на кожне розлучення припадало чотири шлюби.

Також високе співвідношення кількості укладених шлюбів до кількості розірваних було зафіксовано у Рівненській, Волинській і Львівській областях, де на кожні 3,5 шлюбу припадало одне розлучення, у Тернопільській і Івано-Франківській областях – на кожні три шлюби одне розлучення, у Чернівецькій області і у Києві – на кожні 2,7 шлюбу одне розлучення, в Одеській області – 2,5 шлюбу на одне розлучення.

В інших регіонах одне розлучення у 2010 році припадало у середньому на кожні два шлюби.

Демографічна ситуація: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини