RU

Українців "свинячий грип" не бере

05.05.2009, 13:34

Випадки захворювання на "свинячий грип" українців, що перебувають за кордоном, не зафіксовані. Про це сьогодні на прес-конференції заявив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Кирилич відзначив: "Я хотів би повідомити, що випадків, які б свідчили про захворювання громадян України, які тимчасово або постійно перебувають на території інших країн... не зафіксовано. Громадяни України, які перебувають за кордоном, з цього приводу не зверталися у дипломатичні установи України".

В.Кирилич також відзначив, що працівникам всіх дипломатичних установ за кордоном доручено перебувати у постійному контакті з місцевими компетентними органами, щоб оперативно отримувати інформацію про ситуації з вірусом "свинячого грипу".

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляє про 1085 підтверджених випадків зараження новим вірусом грипу у 21 країні. Вірус виявив себе у Великобританії (18), Німеччині (8), Новій Зеландії (6), Ізраїлі (4), Франції (4), Італії (2), Сальвадорі (2), а також в Австрії, Гонконзі, Данії, Ірландії, Колумбії, Коста-Ріці, Нідерландах, Португалії, Південній Кореї, Швейцарії - по одному випадку.

Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини