RU

Українці стоять у чергах на єгипетсько-ізраїльському кордоні

03.11.2008, 10:05

На митному переході Таба на єгипетсько-ізраїльському кордоні створилися багатотисячні черги, в яких простоюють чимало українських туристів. Причиною проблеми став технічний конфлікт між ізраїльською поліцією і Мінтрансом.

Щорічно понад 4 мільйонів туристів з України і Росії відпочивають на єгипетських курортах. Десятки тисяч з них користуються пропозицією добового туру в Ієрусалим і на Мертве море. Проте останніми днями, внаслідок міжвідомчих суперечок в Ізраїлі, прикордонний пункт Таба обслуговують тільки дві паспортні кабінки. Внаслідок цього українські туристи змушені вистоювати в черзі по 5-8 годин - без води, туалетів і навіть можливості сісти, - повідомляє "Deutsche Welle".

Очевидці розповідають навіть про випадки втрати свідомості. "Люди, звичайно, дуже страждають. Старші люди можуть знепритомніти. Важко тим, хто їде з дітьми", - розповідає український турагент Сергій Пасохов.

Генеральний директор Мінтуризму Ізраїля Шауль Цемах повідомив, що вже на цьому тижні буде скликано термінову нараду за участю представників всіх відомств, під час якого вирішуватиметься проблема нестачі персоналу на паспортному контролі. Однак Ш. Цемах прогнозує, що всі незручності це не усуне, оскільки комплекс КПП Таба не пристосований для пропуску такої великої кількості людей і потребує розширення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини