RU

Українці стали рекордно рідко розлучатися

21.07.2010, 14:35

Протягом першого півріччя 2010 року в Україні зареєстрована рекордно низька кількість розірваних шлюбів. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на дані органів реєстрації актів цивільного стану громадян.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Мін'юсті, так, з початку 2010 року в Україні було розірвано 57,8 тис. шлюбів. Це на 16% менше, ніж за аналогічний період 2009 року, на 29% менше, ніж у 1 півріччі 2008 року і на 32% менше, ніж за перші шість місяців 2007 року.

Загалом, за словами Міністра юстиції, протягом останнього десятиріччя в Україні спостерігається щорічна тенденція до зменшення кількості розірваних шлюбів.

До того ж найкраще співвідношення кількості укладених шлюбів до кількості розірваних традиційно фіксується в Закарпатській області. Так, наприклад, у першому півріччі 2010 року на кожне розлучення у Закарпатті припадало в середньому три шлюби.

Традиційно міцний інститут шлюбу в західних регіонах України. Якщо у більшості регіонів з початку 2010 року на кожне розлучення припадало в середньому 1,5-2 шлюбу, то у Рівненській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській областях у першому півріччі 2010 року на кожне розлучення у середньому припадало 2,5 шлюбу.

Загалом у всіх регіонах України кількість шлюбів традиційно перевищує кількість розлучень. З початку року в Україні було укладено майже 99 тис. шлюбів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини