RU

Українці проти установлення пам'ятників Сталіну

29.04.2010, 12:40

Більшість українців (56,7%) негативно ставляться до ініціативи установлення пам'ятників Сталіну в містах України, схвалює таку пропозицію тільки кожний десятий респондент (9,6%). Інші українці залишилися байдужі до цієї ініціативи або не змогли визначитися з відповіддю на питання. Такі результати загальнонаціонального опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Центру Разумкова, директор соціологічної служби Андрій Биченко уточнив, що тільки на півдні країни негативно до установлення пам'ятників Сталіну ставляться менше половини опитаних (37,1%), але й ця цифра вдвічі більша, ніж кількість жителів південних регіонів, які схвалюють цю ініціативу (17,2%). У інших регіонах негативне ставлення до цього продемонструвала абсолютна більшість жителів (54,4% в центрі; 57% на сході, 76% на заході).

До того ж А.Биченко додав, що негативне ставлення до установлення пам'ятників Сталіну переважає у всіх вікових групах.

Дослідження громадської думки проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 21 квітня 2010 року. Були опитані 2009 респондентів у віці 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини