RU

Українці проти підвищення пенсійного віку

06.07.2010, 12:50

93% українців виступають проти підвищення пенсійного віку. Такі результати національного щомісячного дослідження "Омнібус", проведеного компанією TNS.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі TNS, в тому, що пенсійний вік не треба підвищувати, впевнені 93,4% українців. До того ж 2,8% опитаних заявили, що його треба підвищити і для чоловіків, і для жінок, 0,7% - тільки для чоловіків, ще 0,7% - тільки для жінок, 2,4% - складно було відповісти.

Водночас 66% українців вважають, що 60 років для чоловіків і 55 років для жінок - це саме той вік, коли потрібно виходити на пенсію. 30% опитаних вважають, що 60 років для чоловіків і 55 років для жінок - це дуже пізно, щоб виходити на пенсію, 2% вважають, що дуже рано, і 2% - складно було відповісти.

Водночас 89,2% респондентів згодні з твердженням, що жінки повинні виходити на пенсію раніше, 6,5% респондентів вважають, що пенсійний вік чоловіків і жінок повинен бути однаковим, і 4,3% - складно було відповісти.

Опитування проводилося у травні 2010 року, опитані 1,2 тис. респондентів у віці 16-75 років. Опитування проводиться методом інтерв'ю "обличчям до обляччя" вдома у респондентів. Похибка вибірки не перевищує 3%.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що уряд найближчим часом почне пенсійну реформу.

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини