RU

Українці готові заплатити за прослуховування навіть $1 млн.

02.12.2008, 13:35

Фігуранти процесу прослуховування телефонних перемовин готові платити співробітникам міліції до мільйона доларів. Про це в інтерв'ю газеті "Дело" заявив Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

"Пропозиції "вдячності" від фігурантів "прослуховування" співробітнику міліції можуть сягати мільйона доларів", - заявив голова МВС.

Ю.Луценко також нагадав, що на виконання Указу Президента в 2005 році МВС здало в Службу безпеки всі прилади для моніторингу телекомунікацій. "І для того, щоб отримати будь-яку інформацію про телефонні перемовини, ми повинні пройти складну процедуру: отримати дозвіл суду, звернутися до СБУ. Коли час у співробітників Служби безпеки є, вони цим займаються. Це ціла пісня! Тобто процес отримання доступу до системи досить складний", - додав Міністр.

До того ж Ю.Луценко обмовився, що нинішнє законодавство "абсолютно неадекватне до криміногенної ситуації в Україні і рівня корупції в силових структурах". Єдиний шлях, за його словами, - демонополізація і конкурентність правоохоронців.

Досьє на Юрія Луценка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини