Український Інтерпол не збирається арештовувати Тайванчика

11.03.2011, 11:15
Український Інтерпол не збирається арештовувати Тайванчика - Фото
cc065397dad430e856f2bcd39779e7be.jpg

Українське бюро Інтерполу не збирається арештовувати або затримувати з метою екстрадиції російського громадянина Алімжана Тохтахунова. Про це повідомив керівник робочого апарату українського бюро Інтерполу Василь Неволя

Український Інтерпол не збирається арештовувати Тайванчика
Українське бюро Інтерполу не збирається арештовувати або затримувати з метою екстрадиції російського громадянина Алімжана Тохтахунова (якого також називають кримінальним авторитетом Тайванчиком). Про це повідомив керівник робочого апарату українського бюро Інтерполу Василь Неволя.

"Справа у тому, що між Україною і США немає двостороннього договору про видачу (злочинців, - ред.), тому підстав його арештовувати або затримувати з метою екстрадиції немає", - наголосив В.Неволя, пише "КоммерсантЪ-Украина".

До того ж у Держприкордонслужбі України також зазначили, що у них "немає доручення від правоохоронних органів України, зокрема українського бюро Інтерполу, про його (А.Тохтахунова, - ред.) затримання".

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю росіянин А.Тохтахунов, оголошений у міжнародний розшук, признався, що з приходом до влади в Україні Віктора Януковича став відвідувати Україну. Пізніше народний депутат з фракції НУНС Геннадій Москаль заявив, що збирається звернутися до штаб-квартири Інтерполу щодо порушення Україною взятих на себе зобов'язань.

Факт перебування в Україні А.Тохтахунова підтвердив народний депутат з фракції Партії регіонів Ян Табачник. "Я знайомий з ним. Те, що він був в Україні, я знаю. На жаль, я хворів тоді і його не бачив. Це було тоді, коли у Кобзона тут був концерт, і він приїхав в Україну", - зазначив він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам