Українським професіоналам відкривають доступ для роботи в ЄС

24.10.2008, 12:49

Країни Євросоюзу домовилися про введення для іноземців дозволу на роботу і проживання в ЄС - "блакитної каркти" (Blue Card). Для кваліфікованих фахівців із Росії, України та інших країн, що не входять до Євросоюзу, з'явилася реальна можливість гідного...

Країни Євросоюзу домовилися про введення для іноземців дозволу на роботу і проживання в ЄС - "блакитної каркти" (Blue Card). Для кваліфікованих фахівців із Росії, України та інших країн, що не входять до Євросоюзу, з'явилася реальна можливість гідного працевлаштування в країнах ЄС.

Як передає "Deutche Welle", експерт із питань праці німецького союзу інформаційно-комунікаційних технологій "Вітком" Штефан Пфістерер (Stephan Pfisterer) зазначає, що введення "блакитної картки" - це відповідь на конкуренцію, що посилюється в боротьбі за професійні кадри. "Блакитна каркта", за його словами, повинна полегшити в'їзд для фахівців з країн, що не входять до ЄС. Йдеться, передусім, про людей, що володіють хорошою освітою і високою кваліфікацією.

Ш. Пфістерер вважає, що введення такої картки в ЄС для іноземного фахівця означало б "велику свободу дій і єдині стандарти". "Після закінчення договору, наприклад, у Німеччині у людини з'явиться можливість продовжити роботу в будь-якій іншій країні Євросоюзу", - вказує експерт.

Нагадаємо, фахівці з усього світу, які хочуть працювати в ЄС, повинні знайти високооплачувану роботу. Лише із зарплатою, яка буде в півтора раза більшою за середню, можна отримати дозвіл на роботу і проживання в ЄС - "блакитну картку".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами