RU

Українським професіоналам відкривають доступ для роботи в ЄС

24.10.2008, 12:49

Країни Євросоюзу домовилися про введення для іноземців дозволу на роботу і проживання в ЄС - "блакитної каркти" (Blue Card). Для кваліфікованих фахівців із Росії, України та інших країн, що не входять до Євросоюзу, з'явилася реальна можливість гідного працевлаштування в країнах ЄС.

Як передає "Deutche Welle", експерт із питань праці німецького союзу інформаційно-комунікаційних технологій "Вітком" Штефан Пфістерер (Stephan Pfisterer) зазначає, що введення "блакитної картки" - це відповідь на конкуренцію, що посилюється в боротьбі за професійні кадри. "Блакитна каркта", за його словами, повинна полегшити в'їзд для фахівців з країн, що не входять до ЄС. Йдеться, передусім, про людей, що володіють хорошою освітою і високою кваліфікацією.

Ш. Пфістерер вважає, що введення такої картки в ЄС для іноземного фахівця означало б "велику свободу дій і єдині стандарти". "Після закінчення договору, наприклад, у Німеччині у людини з'явиться можливість продовжити роботу в будь-якій іншій країні Євросоюзу", - вказує експерт.

Нагадаємо, фахівці з усього світу, які хочуть працювати в ЄС, повинні знайти високооплачувану роботу. Лише із зарплатою, яка буде в півтора раза більшою за середню, можна отримати дозвіл на роботу і проживання в ЄС - "блакитну картку".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини