RU

Українська бронетехніка відправилася в Пакистан

25.11.2008, 11:09

Бронетанкова галузь України бере участь у виставці оборонної продукції "IDEAS-2008 ", яка проходить у Карачі (Пакистан).

Як повідомляє прес-служба Міністерства промислової політики України, тематика української експозиції на виставці, яка проходить раз в два роки, спрямована на демонстрацію технологічних можливостей і науково-технічного потенціалу бронетанкової галузі України в розробці нових і модернізації вже наявних зразків бронетанкової техніки.

На виставці в цьому році представлено продукцію низки провідних підприємств галузі, - зокрема, ДП "Завод ім. Малишева" (Харків), КП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова", ДП "Державне конструкторське бюро "Промінь" (Київ) тощо.

Очолює делегацію України на Міжнародній виставці "IDEAS-2008" перший заступник Міністра промполітики Віталій Немилостивий. До складу делегації також увійшли Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ісламській Республіці Пакистан Ігор Пасько, представники Міноборони і ДП "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес".

У Міністерстві промислової політики України зазначають, що участь української делегації в "IDEAS-2008" сприятиме, передусім, підвищенню міжнародного іміджу України, дасть змогу розширити двосторонню технічну співпрацю з Пакистаном, іншими країнами Південної Азії, і збільшити обсяги експорту товарів і послуг вітчизняних підприємств ОПК.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини