RU

Українські дипломати у Лівії працюють під кулями

01.03.2011, 14:10
Українські дипломати у Лівії працюють під кулями - Фото
6ce43d0a5fa61bd8f50953c704fd98b7.jpg

Українські дипломати у Лівії працюють під кулями

Представники українського дипломатичного корпусу в Лівії працюють в умовах перестрілок між прихильниками і противниками Муаммара Каддафі. Так прокоментував питання безпеки українських дипломатів у Лівії керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Дікусаров зазначив, що наразі деякі диппредставництва закрилися. Також він розповів про успішне завершення першої фази евакуації українських громадян з Лівії. Усього на батьківщину відправлені 386 українців.

О.Дікусаров уточнив, що на батьківщину повернулися всі громадяни України, що жили у Лівії, які висловили таке бажання. За даними МЗС, у Лівії перебувають ще 500-600 українців, які не побажали залишати країну.

МЗС закликав всіх громадян України, що проживають у Лівії, ставати на консульський облік, оскільки це полегшить евакуацію. Наразі на консульському обліку перебувають тільки 90 осіб.

Нагадаємо, зараз до берегів Лівії наближаються кораблі Військово-Морського Флоту США. Також Сполучені Штати встановлюють контакти з опозиційними групами у Лівії. Раніше уряд Європейського Союзу схвалив пакет санкцій щодо лівійського лідера М.Каддафі та членів його родини.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>
Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини