RU

Україна і Ізраїль збільшать кількість авіарейсів між країнами

25.03.2010, 10:20

Україна і Ізраїль домовилися про збільшення авіарейсів між країнами з 28 до 42 у тиждень. Про це заявив Міністр туризму Ізраїля Стас Місежников, що перебуває у Києві з візитом.

Як повідомляє УНІАН, Міністр також зазначив, що досягнута домовленість про збільшення авіаперевізників з двох до трьох від кожної країни. "Це великий прогрес, тому що з такою країною, як Росія є тільки один авіаперевізник з кожної сторони", - сказав С.Місежников.

За словами Міністра, після скасування візового режиму, авіаперельоты будуть здійснюватися не тільки з Києва, але й з інших міст України, оскільки вже не буде необхідності їхати до Києва для отримання візи.

С.Місежников зазначив, що у 2009 році Ізраїль відвідало 70 тис. українців, а Україну - 40 тис. ізраїльтян. "Ми чекаємо, що зі скасуванням візового режиму Ізраїль відвідають втричі більше туристів", - додав ізраїльський Міністр.

Він підтвердив, що до вересня планується відмінити візи до Ізраїля для українських громадян. За словами Міністра, перешкод для скасування віз немає.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
В'їзд в Україну, виїзд за кордон: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини